97/11/21
تعداد نظرات:0
09:54
شماره مطلب:1397112135360
-A A +A
بیانیه سازمان بسیج دانش آموزی سپاه روح الله استان مرکزی به مناسبت یوم الله 22 بهمن

بیانیه بسیج دانش آموزی استان مرکزی به مناسبت یوم الله 22 بهمن

در آستانه 22 بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران یاد آور روز های حماسه و ایثار بزرگ مردان و شیر زنان غیور قرار داریم. روزی که یادآور حماسه های بی نظیر ملتی است که در راه رسیدن به آرمانها و خواسته های دینی و انقلابی ذره ای کوتاه نیامدند و آثار این پیروزی حق بر علیه باطل نه فقط در کشور عزیزمان بلکه در زورآزمایی قدرت جهانی باکشورهای مسلمان و غیر مسلمان نیز وزیدن گرفت.چونانکه مردمانی که سالیان سال ظلم و ستم استکبار را تحمل کرده بودند دست در دست هم نهادند و ایمانهای خفته به جوش آمد و گلبانگ مسلمانی خواب اهریمنان را بر آشفت .
ایران اسلامی عزیز در حالی به پیشواز چهلمین فجر انقلاب می‌رود که انوار خورشید پرفروغ انقلاب اسلامی، ملت‌های جهان را تحت‌الشعاع خود قرار داده و به نمادی از مقاومت برای همه مستضعفان و مردم مظلوم در سراسر دنیا قرار گرفته است.
مردم مسلمان و غیور ایران اسلامی به رهبری امام روح الله(ره) در بهمن 57 نمونه بارز یک انقلاب سراسر مردمی و وابسته به اسلام را برای جهانیان ارائه دادند که تا آن روز بی‌سابقه و منحصر به خود بود، چرا که همه انقلاب‌های جهان یا وابسته به شرق بودند یا به غرب، ولی آن روز طنین غیرت و مردانگی انقلابیون ایران بر مبنای اسلام شعار جدیدی را بر گوش جهانیان فریاد می‌زد: ((نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی))
این انقلاب ساختارهای سیاسی حاکم بر جهان را در هم کوبید و نظام سیاسی جمهوری اسلامی یا همان مردمسالاری دینی را مبنای تشکیل حکومت خود قرار داد. لذا از اولین روزهای پیروزی، جبهه دشمنان مستکبر انقلاب اسلامی‌ که آمریکای جهان‌خوار در رأس آن بوده و هست، در این چهار دهه از تمام حربه‌ها و ترفندها برای اضمحلال و انهدام انقلاب اسلامی بهره برده و می‌برند؛ اما انقلاب ملت ایران مصداق بارز «یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم و الله متم نوره و لوکره الکافرون» بوده و لذا نه تحریم‌های مستمر، نه تهدیدهای پیاپی، نه جنگ هشت ساله، نه ترورهای وحشیانه و نه فتنه‌های مذبوحانه نتوانسته اتحاد ملت را که بر مبنای ایمان شکل گرفته است، بشکند.
رؤسای جمهور ایالات متحده آمریکا یکی پس از دیگری آمدند و رفتند و حتی پارا فراتر گذاشته و گفتند انقلاب ایران چهل سالگی خود را نخواهد دید اما رؤیای شکست نظام جمهوری اسلامی ایران هیچ‌گاه تعبیر نشد. کاخ ظلم صدام جنایتکار فرو ریخت اما پایه‌های انقلاب اسلامی ایران روز به روز محکم‌تر شد. هیمنه ابرقدرت شرق شکست اما انقلاب اسلامی ایران هر روز در جهان و منطقه شکوفاتر شد.
روزی که با تفضلات خداوند متعال و تحت زعامت رهبری بت شکن زمان و سلاله زهرا(س)،امام روح الله(ره)طومار 2500 ساله ستم شاهی برچیده شد و نور امید بر دل مستضعفین جهان تابیده شد.
22 بهمن سرآغاز طلوع خورشید درخشان انقلاب اسلامی و تبلور شکوه و عظمت نهضتی مبتنی بر تعالیم نبوی در عصر حاضر بوده که توانست حکومتی الهی را در سرزمین پاک ایران تثبیت کند و در کنار استقلال ،آزادی و در سایه حفظ و صیانت از ارزش‌ها و اصول مترقی انقلاب اسلامی شاهد پیشرفت و عزت روز افزون ایران اسلامی در عرصه های مختلف ؛پزشکی،نانو،هوافضا،انرژی هسته ای، سلول های بنیادی و پیشرفت های خیره کننده نظامی هستیم که همه این دستاوردهای ارزشمند و گرانسنگ را می‌توان نتیجه مجاهدت ملت ایران با توکل به خداوند و عنایت حضرت ولیعصر (عج) دانست .
نظام سلطه و استکبار که شاهد تبدیل شدن جمهوری اسلامی ایران به الگویی برای تمام ازادی خواهان و عدالت جویان جهان بود از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی از راه های مختلف همچون حمله نظامی،ترور،شبیخون فرهنگی،فتنه انگیزی،تحریم های ظالمانه،ترور دانشمندان و ... سعی در توقف و کم رنگ کردن مجاهدت و موفقیت های جوانان پرتلاش ایران اسلامی داشت ولی هربار ملت رشید ایران در سایه ولایت فقیه و رهنمود های رهبر فرزانه انقلاب،دشمن را در رسیدن به هدف مایوس تر از قبل نمودند.
ما مبارزه با استکبار را از امامی به یادگار داریم که از هیچ چیز جز خدا واهمه نداشت و این یعنی مرگ استکبار و استبداد حرکت ما حرکت هدفدار، سنجیده ، پیوسته، خستگی ناپذیر و سرشار از ایمان و اخلاص تا تحقق جامعه اسلامی است البته نه فقط در گفتار ونوشتار وتبیین؛ بلکه سنگر به سنگر پیش رفتن و خود را به هدف والا رساندن است.
اکنون وظیفه ما انتقال شایسته این میراث گرانبها ، ارزشها و باورهایمان به نسل های بعدی است یعنی انتقال باور حاکمیت بخشیدن به دین خدا و متلاشی ساختن قدرت های پوشالی ، شیطانی وطاغوت .
ما دانش آموزان بسیجی؛نوجوانان استان مرکزی ،رهروان شهید محمدرضا عباسی و شهیدادبجو در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به کوری چشم بدخواهان و دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی ،همچون گذشته با عزمی راسخ در راهپیمایی 22 بهمن شرکت نموده و بار دیگر با رهبر عزیز و فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای(حفظه الله تعالی) تجدید عهد و پیمان مینماییم.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.