96/12/17
تعداد نظرات:0
12:50
شماره مطلب:1396121733296
-A A +A

چهارمین مجمع همفکری علویون و فاطمیون استان مرکزی

به گزارش مرکزی بیس، چهارمین مجمع همفکری علویون و فاطمیون استان مرکزی در محل دانشگاه علم و صنعت اراک در تاریخ 19 بهمن ماه 96 با حضور مسولین استانی اعم از فرمانده سپاه روح االله، مسئول بسیج دانش آموزی سپاه روح الله، مدیرکل آموزش و پرورش استان ،حجت الاسلام و المسلمین پناهیان و دانش آموزان عضو مجمع همفکری بسیج دانش آموزی استان برگزار گردید.

مجمع همفکری آینده سازان بسیج دانش آموزی در سطح ملی (کنگره ملی همفکری آینده سازان بسیج دانش آموزی) در راستای تحقق اوامر مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت نیروی نخبه ی انقلابی و انقلابی گری توسط جوانان نسل سوم درحال برگزاری، پیگیری و فعالیت است.

هدف از برگزاری مجمامع همفکری در سطح استان ها، بررسی و رفع معضلات طرح های نمایندگان بسیج دانش آموزی شهرستان ها جهت ارائه در کنگره و انتخاب اعضای هیات رئیسه ی منتخب برای اعزام به کنگره  ملی می باشد که این مهم در مجمع برگزار شده محقق گردید.

علاوه بر این با توجه به حضور دانش آموزان نخبه در مجمع و حضور مسولین،هیات رییسه ی مجمع به نمایندگی از دانش آموزان،مطالبات و امور ایشان را در حضور مسولین مطرح نمودند .لذا مجمع محلی برای ارائه مطالبات و پیشنهادات نیز تلقی می شود.

همچنین در مجامعِ برگزار شده کارگروه هایی تشکیل گردیدند که نتایج و مصوبات کارگروه ها پیرامون معضلات و پیشنهادات دانش آموزان استان مرکزی به مسئولین ذی ربط ارجاع داده شد و توسط اعضای هیئت رئیسه ی مجامع علوی و فاطمی پیگیری خواهد شد.

عناوین کارگروه های تشکیل شده در مجمع همفکری آینده سازان سال 1396 عبارتند از:

 

مجمع همفکری علویون:

فرهنگی    

فضای مجازی    

علمی                 

 

مجمع همفکری فاطمیون:             

فرهنگی

فضای مجازی

تربیتی

 

قابل توجه فرماندهان محترم واحد ها که کارگروه های مطرح شده با توجه به میزان معضلات استانی و با رأی گیری توسط اعضای شورای قشر بسیج دانش آموزی انتخاب گردیدند.

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.