96/4/31
تعداد نظرات:0
15:44
شماره مطلب:139643127642
-A A +A
سرهنگ امینی:

دوره یاوران ولایت 96 در مشهد مقدس برگزار می شود

به گزارش مرکزی بیست، به اعلام سرهنگ امینی مسئول بسیج دانش آموزی سپاه روح ا... دوره یاوران ولایت سال 96 در مشهد مقدس برگزار می شود. امینی در گفتگو با خبرنگار مرکزی بیست گفت: بنا به پیشنهاد اعضای کمیته بسیج دانش آموزی استان و نظر سنجی های انجام شده تصمیم گرفته شد دوران یاوران ولایت امسال در کنار جوار ملکوتی امام رضا (ع) برگزار شود تا علاوه بر آموزش های دوره دانش آموزان از فضای معنوی حرم مطهر نیز استفاده نمایند.

مسئول بسیج دانش آموزی سپاه روح ا... با عنوان این مطلب که در دوره یاوران ولایت فرماندهان واحدهای سراسر استان حضور دارند گفت: در این دوره فرمانده واحدها در یک دوره پنج روزه آموزش های عقیدتی، تربیتی و تشکیلاتی لازم را فرا می گیرند تا بتوانند در سال تحصیلی پیش رو در واحدهای خود به خوبی عمل کنند. امینی با اشاره این که در این دوره بیش از 130 دانش آموز دختر و 120 دانش آموز پسر حضور دارند گفت: آموزش فرمانده واحدها تنها محدود به این دوره نمی باشد و بسیج دانش آموزی سپاه روح ا... در طول تمام سال تحصیلی برای فرمانده واحدها برنامه آموزشی در نظر دارد. وی همچنین افزود: از جمله مهم ترین برنامه های بسیج دانش آموزی دوره طرح ولایت است و این سازمان تمام تلاش و همت خود را به کار گرفته است که این دوره با بهترین کیفیت ممکن برگزار شود.

سرهنگ امینی اعلام کرد: دوره برادران از 14 مرداد شروع و 19 مرداد به پایان می رسد و دوره دختران نیز از 19 مرداد تا 23 مرداد برگزار می شود. وی همچنین گفت: دوره یاوران ولایت در مسجد و حسینه کرامت مشهد مقدس برگزار می شود.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.