96/3/13
تعداد نظرات:0
14:27
شماره مطلب:139631326050
-A A +A
مصاحبه:

نارنجکهای مبارزه با استکبار، بر کمر نوجوانان ایران/ سند 2030 برگرفته از فرهنگ غربی است

زهرا فرامرزی رئیس مجمع شورای همفکری آینده سازان بسیج دانش آموزی استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار شازند ما در خصوص سند 2030 گفت: این سند 2030 بسیار شرم آور است و نباید در مقابل چنین ننگی ساکت نشست .

وی افزود: دانش آموز بسیجی هرگز اجازه نخواهد داد که دین و ایمان فرزندان سرزمینش به راحتی از بین برود .

این دانش آموز شازندی با بیان اینکه اگر قرار بود که همانند اروپاییان شویم، این همه شهید تقدیم اسلام نمی کردیم اضافه کرد: پس پاسخ خون هزاران شهیدی که هنوز هم خیلی هاشان گمنامند چه میشود؟

فرامرزی ادامه داد: ما امروز در مقابل این سند ننگین در نماز جمعه ی شهر با قرائت بیانیه ای ایستادیم تا بگوییم که تا جان در بدن داریم نخواهیم گذاشت که این سند حتی در فکر مسوولین هم ادامه یابد چه برسد به اجرای آن

وی بیان کرد: شاید هم بپرسند که شما چگونه در مقابل این سند می ایستید و  پاسخشان را چنین می دهیم که ما هم همانند همان نوجوان 13 ساله نارنجک های مبارزه با مستکبران را بر کمر خود میبندیم و به فرمان رهبر معظم انقلاب اگر لازم باشد به زیر تانک دشمن خواهیم رفت اما نخواهیم گذاشت که اسلام، قرآن و ولایت فقیه اینگونه مظلوم واقع شوند.

محمدی یکی از اولیای دانش آموزان نیز در این خصوص به خبرنگار ما گفت: این سند برگرفته از فرهنگ غربی است که فرهنگ کشور ایران خیلی غنی تر از آن است و این سند از نظر ما مردود می باشد.

سند 2030 برگرفته از فرهنگ غربی است

وی تاکید کرد: اکنون که مقام معظم رهبری تاکید کرده اند که ما این سند را نمی پذیریم، حجت بر همه تمام شد و این دستور اولی است.

هاشمی از فرهنگیان بازنشسته شازندی نیز گفت: سند 2030 در حقیقت یک سیستم آموزشی فرهنگی است که با فرهنگ و نوع آموزش کشور ما تعارض دارد ضمن اینکه ما سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش را داریم که یک سند بسیار جامعی است .

وی افزود: سند 2030 برگرفته از فرهنگ غربی است و فرهنگ ایرانی این سند را نمی پذیرد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.