95/7/11
تعداد نظرات:0
10:10
شماره مطلب:139571116004
-A A +A

نخستین کاروان دانش آموزی استان مرکزی عازم مناطق عملیاتی شد

مسئول بسیج دانش آموزی استان مرکزی گفت: نخستین کاروان راهیان نور دانش آموزی این استان با حضور مسئولین کشوری امروز راهی مناطق عملیاتی شد.

به گزارش مرکزی بیست، امینی در حاشیه مراسم اعزام دانش آموزان استان مرکزی طی گفتگویی با خبرنگار مرکزی بیست اظهار کرد: در افتتاحیه رسمی اردوهای راهیان نور بسیج دانش آموزی کشور که در قم برگزار شد استان مرکزی به همراه سه استان دیگر حضور داشتند و از حرم حضرت معصومه راهی مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.

وی افزود: هدایت جوانان به سمت آموزه‌های دفاع مقدس، کشور را در برابر تهدیدهای فرهنگی دشمن حفظ می‌کند.

ایشان تصریح کرد: این کاروان در قالب 7 دستگاه اتوبوس از دانش آموزان دختر شهرستان های ساوه و آشتیان می باشد

مسئول بسیج دانش آموزی استان مرکزی با بیان اینکه دانش آموزان به مدت چهار روز از مناطق عملیاتی بازدید خواهند کرد یادآور شد: مناطق مورد بازدید زائرین، یادمان های طلائیه، شلمچه، اروندکنار، فتح المبین و همچنین نمایش رزمی فرهنگی در اردوگاه مسعودیان اهواز است.

امینی با اشاره به حضور یک روحانی و راوی در هر کاروان خاطرنشان کرد: پاسخگویی به شبهات و روایت گری مناطق عملیاتی از وظایف روحانی و راوی همراه کاروان است.

وی ترویج فرهنگ جهاد و شهادت را از اولویت‌های جامعه اسلامی برشمرد و خاطرنشان کرد: برای اینکه جوانان جامعه اسلامی از تهدیدهای مختلف جنگ نرم دشمن در امان باشند باید از شهدای با اخلاص دفاع مقدس الگوبرداری کنند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.