95/5/31
تعداد نظرات:0
11:19
شماره مطلب:139553114397
-A A +A
اردوی جهادی ویژه فرماندهان حوزه‌ها، بسیجیان و مدیران سازمان بسیج دانش آموزی

امینی: اردوی جهادی فرصتی برای خودسازی، خودشناسی، کسب رضایت خداوند و اولیای الهی، تقویت ارزش ‌های اخلاقی، قناعت و تضعیف رذایل اخلاقی مانند تکبر، غرور و اسراف است.

به گزارش خبرنگار مرکزی بیست؛ محمدتقی امینی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان مرکزی از اعزام حدود 20 نفر از فرماندهان حوزه‌ها، بسیجیان و مدیران این سازمان به اردوی جهادی سه روزه خبر داد.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری این اردو محرومیت زدایی و همچنین ایجاد همبستگی و تعامل بیشتر بین مسئولین، فرماندهان و بسیجیان این سازمان میباشد، به محورهای اجرایی در این برنامه پرداخت و افزود: دو تیم در قالب های فرهنگی و عمرانی به انجام فعالیت پرداختند که جهادگران در حوزه عمرانی به دیوارکشی خانه محروم و در حوزه فرهنگی به برگزاری کلاس قرآن ویژه نوجوانان روستا، آسیب شناسی فضای مجازی، برگزاری مسابقات فوتبال و سرکشی از خانواده شهدا پرداختند.

سرهنگ امینی از اردوی جهادی به ‌عنوان بهترین کارگاه تمرین مسؤلیت اجتماعی نام برد و گفت: تمام مشکلات قرار نیست که با اردوی جهادی حل شود اما با رویکرد جهادی برطرف می‌شود.

وی افزود: اردوی جهادی فرصتی برای خودسازی، خودشناسی، کسب رضایت خداوند و اولیای الهی، تقویت ارزش ‌های اخلاقی، قناعت و تضعیف رذایل اخلاقی مانند تکبر، غرور و اسراف است.

ایشان بابیان اینکه اردوی جهادی فرصت کسب تجربه، توانمند سازی سرمایه انسانی و ارتقای معنویت را فراهم می‌کند ادامه داد: افراد شرکت ‌کننده در این اردوها می ‌توانند توشه ‌ای از معنویت را با خود همراه داشته باشند.

امینی بیان کرد: شرکت‌ کنندگان در اردوهای جهادی طوری فعالیت کنند که مردم خدمات آن‌ ها را لمس کرده و رضایت مردم را در برداشته باشد که این قطعا همان رضایت خداوند است.

مسؤل سازمان بسیج دانش آموزی استان مرکزی با بیان اینکه آشنایی با الگوی زندگی جهادی، مبارزه با آسیب‌ ها و تهدیدات فرهنگی یکی از ثمرات اردو های جهادی است تصریح کرد: مطالبه‌گری از مسؤلین یکی از مباحثی است که باید بعد از اردو های جهادی دنبال شود.

انتهای پیام / س

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.