95/9/20
تعداد نظرات:0
13:00
شماره مطلب:139592019776
-A A +A

اعزام بیش از 250 دانش آموز دختر فراهانی و شازندی به اردوهای راهیان نور

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی: امروز نخستین کاروان راهیان نور دانش آموزی شهرستان های فراهان و شازند شامل 250 نفر از دانش آموزان دختر با بدرقه جمعی از مسئولان این شهرستان، به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در استان خوزستان اعزام شد.

به گزارش مرکزی بیست؛ سرهنگ پاسدار محمدتقی امینی در گفتگو با خبرنگار مرکزی بیست گفت: زائران راهیان نور به مدت سه روز با ۶ اتوبوس از مناطق عملیاتی فتح المبین، شلمچه، هویزه، معراج شهدای اهواز، اروندکنار بازدید می کنند.

امینی اظهار کرد: هدف از برگزاری این اردوها افزایش آشنایی دانش آموزان با رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان طی دوران دفاع مقدس است.

مسئول سازمان افزود: برای بهره برداری هرچه بیشتر و بهتر دانش آموزان از این اردو تعدادی از راویان سال های حماسه و ایثار در میان آنان حضور دارند تا در یادمان های مناطق عملیاتی وقایع و اتفاقات آن یادمان را برای دانش آموزان بازگو کنند.

وی ادامه داد: شماری از طلاب و روحانیون نیز با این کاروان به مناطق عملیاتی اعزام شدند تا با پاسخگویی به مسائل و شبهات دینی تاثیر گذاری این اردوها دوچندان شود.

امینی بیان کرد: هدف از برگزاری این اردوها را افزایش آشنایی دانش آموزان با رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان در دوران دفاع مقدس است.

وی گفت: دومین کاروان دانش آموزی این شهرستان نیز در بهمن ماه به مناطق عملیاتی اعزام می شوند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.