آرشیو گزارش تصویری

 • 22/آوریل/2018 - 13:23
  به گزارش مرکزی بیست یادواره شهدای مدرسه شاهد نیایش اراک با عنوان "گلواژه های ایثار" و با حضور مسئولین آموزش و پرورش استان و مسئول بسیج دانش آموزی سپاه روح الله در سالن امام علی (ع) برگزار شد. در این برنامه که همزمان با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز برگزار شد، از چند تن از جانبازان تقدیر گردید.
 • 14/مارس/2018 - 14:39
  به گزارش مرکزی بیست به نقل از دیار آفتاب، چهارشنبه آخر سال ۹۶ هم فرارسید و مردم ایران در جای جای کشور آماده برپایی این جشن و سرور می‌شوند.
 • 6/مارس/2018 - 10:02
  به گزارش مرکزی بیست، یادواره میثاق با شهدا واحد زینب کبری(س) حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده 4 اراک برگزار شد. این یادواره با حضور فرمانده سپاه روح الله، مسئول بسیج دانش آموزی سپاه روح الله و مسئولین آموزش و پرورش استان مرکزی در کانون امام علی(ع) اراک برگزار شد. در این برنامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، زندگینامه شهدای مدافع حرم شهید محمد زهره وند و شهید سعید مسلمی توسط دانش آموزان قرائت شد.
 • 3/مارس/2018 - 14:20
  به گزارش مرکزی بیست، کاروان راهیان نور دانش آموزی حوزه شهید فهمیده 4 اراک به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند. این اردو که باحضور بیش از 80 نفر از دانش آموزان ناحیه دو اراک براگزار شد، دانش آموزان در مدت 3 روز از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید می کنند.
 • 24/فوریه/2018 - 12:26
  به گزارش مرکزی بیست، یازدهمین دوره مسابقات بین المللی لیگ علمی پایا در استان مرکزی با حضور 2065 دانش آموز پسر و دختر در قالب 413 تیم در سراسر استان برگزار شد. مسابقات لیگ علمی پایا که بزرگترین مسابقه گروهی  جهان اسلام می باشد در مقاطع ششم تا یازدهم و در رشته های علوم پایه، ریاضی، تجربی، انسانی، کامپیوتر و پژوهشی برگزار می شود.
 • 24/فوریه/2018 - 11:36
  به گزارش مرکزی بیست همایش تجلیل از دانش آموزان برتر کنکور سراسری، مسابقات و جشنواره های دانش آموزی استان مرکزی با حضور مسئولین آموزش و پرورش استان، مسئولین استان و خانواده های دانش آموزان برتر استان در سالن همایش های بانک ملی برگزار شد.
 • 13/فوریه/2018 - 09:44
  به گزارش مرکزی بیست دانش آموزان انقلابی استان مرکزی همراه با مردم غیور و ولایتمدار استان مرکزی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند. دانش آموزان باحضور خود در راهپیمایی 22 بهمن امسال به دنیا نشان دادند که همانند نسل اول انقلاب پشیبان نظام و ولایت هستند و تا آخرین لحظه پای آرمان های انقلاب می مانند.
 • 12/فوریه/2018 - 14:58
   به گزارش مرکزی بیست غرفه های نقاشی توسط حوزه های بسیج دانش آموزی شهید فهمیده یک و سه اراک در مسیر راهپیمایی 22 بهمن برپا شد.
 • 10/فوریه/2018 - 18:05
  به گزارش مرکزی بیست چهارمین مجمع همفکری علویون و فاطمیون بسیج دانش آموزی استان مرکزی با حضور دانش آموزان اعضای مجمع علویون و فاطمیون، مسئولین بسیج دانش آموزی استان مرکزی، حجت الاسلام احمد پناهیان، سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله و آقای فولادوند مدیرکل اداره آموزش و پرورش استان مرکزی برگزار شد.
  در این مراسم دانش آموزان اعضای هیات رئیسه مجمع علویون و فاطمیون را نیز انتخاب کردند.
 • 10/فوریه/2018 - 16:51
  به گزارش مرکزی بیست سرهنگ امینی مسئول بسیج دانش آموزی سپاه روح الله به همراه مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان مرکزی از نمایشگاه های مئرسه انقلاب که در واحدهای فرهنگ، میرداماد، المهدی و شهید بهشتی برگزار شده بود بازدید به عمل آوردند.
 • 6/فوریه/2018 - 08:57
  به گزارش مرکزی بیست همزمان با مانور رسانه ای ذوالفقار یار خراسانیم در سراسر کشور، مسئولین و دانش آموزان استان مرکزی نیز به این کمپین پیوستند.
 • 5/فوریه/2018 - 11:07
  به گزارش مرکزی بیست مراسم جشن انقلاب در واحد حاج کاظمی 2 حوزه شهید فهمیده یک اراک باحضور مسئولین بسیج دانش آموزی و مسئولین آموزش و پرورش ناحیه یک اراک برگزار شد.
 • 5/فوریه/2018 - 10:43
  به گزارش مرکزی بیست به مناسبت دهه مبارک فجر مراسم زنگ انقلاب در واحد قدس حوزه شهید فهمیده 2اراک برگزار شد. این مراسم باحضور مسئولین آموزش و پرورش استان و مسئولین سازمان بسیج دانش آموزی سپاه روح الله و دانش آموزان برگزار گردید.
 • 29/ژانویه/2018 - 09:38
  به گزارش مرکزی بیست اولین همایش فرهنگی تربیتی با عنوان " کبوتران انقلاب" در شهرستان دلیجان برگزار شد. این همایش که در راستای ارتباط بین دانش آموزان و مسجد برگزار شد، مسئولین کشوری و استانی و خانواده های دانش آموزان شهرستان دلیجان حضور داشتند.
 • 22/ژانویه/2018 - 08:24
  به گزارش مرکزی بیست یکشنبه  یک بهمن ماه کاروان راهیان نور دانش آموزی حوزه شهید فهمیده 3 اراک به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند. دراین اردو که به مدت 3 روز برگزار می شود، تعداد بیش از 250 دانش آموز پسر از مناطق عملیاتی جنوب بازدید می کنند.
 • 21/ژانویه/2018 - 13:48
  به گزارش مرکزی بیست به نقل از خبرگزاری بسیج، سروان پاسدار اسماعیل شریعت منش در گفتگو با خبرگزاری بسیج از برگزاری مرحله نخست دوره آموزش بدو ورود یاران حوزه شهید فهمیده ۳ که با حضور شورای عادی  واحدهای پیشگام برگزار گردید خبر داد.
 • 8/ژانویه/2018 - 11:15
  به گزارش مرکزی بیست دوره آموزش گزینش فرمانده واحدها برای فرماندهان حوزه های بسیج دانش آموزی استان مرکزی برگزار شد. دراین دوره یک روزه که باحضور حجت الاسلام ربانی منش برگزار شد، فرماندهان حوزه های بسیج دانش آموزی آموزش های لازم جهت گزینش دانش آموزان برای مسئولیت فرمانده واحدی را فرا گرفتند.
 • 8/ژانویه/2018 - 09:23
  به گزارش مرکزی بیست مردم غیور اراک با حضور در روز 13 دی ماه بار دیگر حمایت خود را از ولایت و انقلاب اعلام کردند. در روز 13 دی مردم اراک در پاسخ به اغتشاشات اخیر به خیابان آمده و ضمن محکومیت بی قانونی های صورت گرفته، اعلام کردند که همواره پشتیبان ولایت و نظام خواهند بود.
 • 1/ژانویه/2018 - 14:56
  به گزارش مرکزی بیست جلسه سرگروه های حلقه های صالحین حوزه های بسیج دانش آموزی استان مرکزی در تاریخ روز پنجشنبه 7 دی ماه در سازمان بسیج دانش آموزی سپاه روح الله برگزار شد.
 • 19/دسامبر/2017 - 11:18
  به گزارش مرکزی بیست اردوی علمی و فرهنگی بسیج دانش آموزی استان مرکزی با حضور تعدادی از دانش آموزان نخبه علمی و فرماندهان واحدهای حوزه های این استان برگزار شد.
  در این اردو که به مدت دو روز برگزار شد دانش آموزان باحضور در بارگاه ملکوتی امام راحل(ره)ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام همچنین دانش آموزان از باغ موزه دفاع مقدس شهر تهران بازدید به عمل آموردند. دانش آموزان همچنین در روز دوم اردو در مسجد مقدس جمکران و حرم مطهر حضرت معصومه (ع) حضور یافتند.
   

صفحه‌ها