آرشیو گزارش تصویری

 • 14/شهر/1396 - 16:32
  به گزارش مرکزی بیست اختتامیه دوره آموزشی-تشکیلاتی طلایه داران فردا انجمن های اسلامی دانش آموزان استان مرکزی با حضور معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان و مسئول بسیج دانش آموزی استان در روز دوشنبه 13 شهریور ماه برگزار شد. در این دوره که به مدت 3 روز در اردوگاه امیر کبیر شهرستان شازند برگزار شد، دانش آموزان شهرستان های اراک، شازند، خمین و ساوه حضور داشته و آموزش های لازم را فرا گرفتند.
 • 14/شهر/1396 - 15:54
  به گزارش مرکزی بیست جلسه مسئولین حوزه های بسیج دانش آموزی استان مرکزی روز دوشنبه 13 شهریور ماه در مجموعه فرهنگی دهکده مقاومت اراک برگزار شد. سرهنگ محمد تقی امینی مسئول بسیج دانش آموزی استان در این مجلسه ضمن تقدیر  و تشکر از همه دست اندرکاران برگزار کننده دوره یاوران ولایت 96 گفت: به لطف خداوند دوره یاوران ولایت امسال نسبت به سال های گذشته نقاط قوت زیادی داشت و امیدواریم این نقاط قوت در طول سال و دوره های آینده بیشتر شود.
 • 6/شهر/1396 - 17:57
  به گزارش مرکزی بیست جلسه مسئولین علمی حوزه های بسیج دانش آموزی استان مرکزی صبح امروز برگزار شد. در این جلسه که با حضور سرهنگ امینی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه روح الله و مسئولین علمی حوزه های بسیج دانش آموزی استان مرکزی برگزار شد، موضوعاتی از جمله آیه های تمدن، لیگ بین المللی پایا و مسابقات علمی مورد بحث واقع شد. در این جلسه همچنین برنامه ریزی هایی جهت آموزش و برگزاری مسابقات روباتیک و بازدید از دستاوردهای انقلاب اسلامی صورت گرفت.
 • 29/مرد/1396 - 15:07
     به گزارش مرکزی بیست اردوی جهادی حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده 1 اراک در روستای قانیاروق در حال برگزاری است. در این اردو دانش آموزان در قالب گروه های جهادی در روستای قانیاروق مشغول کمک به مردم این روستا در کارهای عمرانی هستند. این دانش آموزان علاوه بر کارهای عمرانی در مسجد این روستا مشغول به کارهای فرهنگی نیز می باشند.
  صبح امروز سرهنگ امینی مسئول بسیج دانش آموزی سپاه روح الله از این اردو بازدید کرد و با دانش آموزان شرکت کننده در این اردو دیدار نمود.
 • 9/مرد/1396 - 18:28
  به گزارش مرکزی بیست، صبح امروز مسئول بسیج دانش آموزی سپاه روح ا... از اردوی طرح هجرت 3 حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده 1 اراک بازدید کرد. در این اردو که در دبستان قائم شهرک قائم اراک در حال برگزاری است تعدادی از دانش آموزان حوزه شهید فهمیده 1 اراک مشغول رنگ آمیزی و تعمیر کلاس های درس این مدرسه هستند.
 • 4/مرد/1396 - 15:36
  به گزارش مرکزی بیست، صبح امروز مسئول بسیج دانش آموزی سپاه روح ا... و فرمانده سپاه ناحیه اراک از اردوی طرح هجرت 3 بسیج دانش آموزی حوزه شهید فهمیده 3 اراک بازدید کردند. در این اردو که در مدرسه پسرانه علینقیان واقع در خیابان سید الشهدای اراک در حال برگزاری است، بیش از 40 دانش آموز مشغول به فعالیت هستند.
 • 2/مرد/1396 - 10:24
  به گزارش مرکزی بیست اردوی طرح هجرت 3 بسیج دانش آموزی حوزه شهید فهمیده دلیجان با حضور دانش آموزان بسیجی شهرستان دلیجان آغاز شد. در این اردو دانش آموزان با رنگ آمیزی آموزشگاه ریحانه کار خود را شروع کردند.
 • 1/مرد/1396 - 15:28
  به گزارش مرکزی بیست، مهدی حبیبی مسئول بسیج سازندگی سازمان بسیج دانش آموزی سپاه روح ا... صبح امروز از اردوی طرح هجرت 3 حوزه شهید فهمیده 3 اراک بازدید کرد. در این اردو دانش آموزان بسیجی در قالب های حیات پویا و طرح هجرت 3 به رنگ آمیزی حیاط و کلاس های مدرسه حاج علینقیان واقع در خیابان سید الشهدای اراک پرداختند. در این طرح دانش آموزان علاوه بر رنگ آمیزی کلاس ها در کلاس های ورزشی و احکام نیز شرکت کردند.
 • 31/تير/1396 - 16:06
  به گزارش مرکزی بیست، دوره یاوران ولایت 96 دانش آموزان بسیجی استان مرکزی در مشهد مقدس و در مسجدو حسینیه کرامت برگزار می شود. برای آشنایی دانش آموزان با این مکان در زیر خلاصه ای از تاریخچه این مسجد آورده شده است.
 • 28/تير/1396 - 15:07
  به گزارش مرکزی بیست، جلسه شورای قشر سازمان بسیج دانش آموزی سپاه روح ا... با حضور سرهنگ امینی مسئول بسیج دانش آموزی سپاه روح ا...، خانم فرجی مسئول واحد خواهران بسیج دانش آموزی و دانش آموزان بسیجی عضو شورای قشر برگزار شد. در این جلسه اعضای شورای قشر طی یک رای گیری، خانم زهرا فرامرزی را به طور مجدد برای بار دوم به عنوان رئیس شورای قشر بسیج دانش آموزی استان انتخاب کردند. همچنین محمد قادری به عنوان نائب رئیس شورای قشر انتخاب شد.
  در این جلسه دانش آموزان اعضای شورای قشر ضمن بیان مشکلات موجود به بیان موضوعات مهم فرهنگی و مورد نیاز مدارس و دانش آموزان استان پرداختند.
 • 27/تير/1396 - 16:43
  به گزارش مرکزی بیست، صبح روز سه شنبه 27 تیرماه مراسم افتتاحیه طرح هجرت 3 بسیج دانش آموزی اراک با حضور مسئولین بسیج دانش آموزی، معاون متوسطه اداره آموزش و پرورش استان و دانش آموزان و خانواده هایشان در سالن کانون بسیج اراک برگزار شد. در این مراسم سرهنگ امینی مسئول بسیج دانش آموزی استان مرکزی ضمن تشکر از حوزه های شهید فهمیده 1، 2، 3 و 4 ارک به خاطر برگزاری این مراسم، از اداره آموزش و پرورش استان نیز بخاطر همکاری هایی که در برنامه های مختلف با بسیج دانش آموزی داشته است تشکر و تقدیر کرد. 
 • 26/تير/1396 - 19:18
  به گزارش مرکزی بیست، جلسه توجیهی برنامه های سال 96 بسیج دانش آموزی استان مرکزی صبح روز دوشنبه 26 تیرماه با حضور مسئولین بسیج دانش آموزی استان، فرماندهان حوزه ها، مربیان صالحین و مربیان درس دفاعی برگزار شد. سرهنگ امینی مسئولین بسیج دانش آموزی استان مرکزی در این برنامه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و زحمات فرماندهان حوزه ها گفت: در سال گذشته برنامه های و تلاش های خوبی در بسیج دانش آموزی انجام شد و ما شاهد نتایج خوبی در بین قشر دانش آموزان هستیم و به همین خاطر از زحمات مسئولین بسیج دانش آموزی در حوزه ها تقدیر و تشکر می کنیم.
 • 25/تير/1396 - 20:01
  به گزارش مرکزی بیست، صبح روز یکشنبه 25 تیرماه مسئول بسیج دانش آموزی استان مرکزی از اردوی طرح هجرت 3 دانش آموزی کوثر خمین بازدید کرد. در این اردو که با همکاری حوزه بسیج دانش آموزی خواهران ناحیه خمین و آموزش و پرورش شهرستان خمین در حال برگزاری می باشد دانش آموزان در کارگاهی به تهیه لباس های فرم مدرسه برای دانش آموزان نیازمند مشغول هستند.
 • 3/تير/1396 - 09:17
  به گزارش مرکزی بیست، روز جمعه دوم تیر ماه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم انقلابی اراک در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به خیابان ها آمدند و جنایات اشغالگر قدس را محکوم کردند.
  در این راهپیمایی نوجوانان و دانش آموزان بسیجی نیز همراه پدران و مادران خود در این راهپیمایی شرکت کرده و از کودکان بی دفاع و مظلوم فلسطین، یمن و سوریه اعلام حمایت کردند. این دانش آموزان با در دست داشتن پلاکاردها و شعارهایی اعلام کردند که کودکان فلسطین تنها نیستند و دانش آموزان بسیجی و انقلابی اراک تا آزاد سازی کامل سرزمین فلسطین از چنگال رژیم غاصب قدس، از آن ها حمایت خواهند کرد.
 • 4/خرد/1396 - 15:30
  به گزارش مرکزی بیست، همایش استانی اعضای کمیته های هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی استان مرکزی امروز صبح در کانون امام خمینی (ره) شهرک معلم اراک با حضور مسئول بسیج دانش آموزی استان، معاون پرورشی فرهنگی آموزش و پرورش استان و فرماندهان بسیج شهرستان های استان برگزار شد. 
 • 31/ارد/1396 - 11:34
  به گزارش مرکزی بیست، عصر روز دوشنبه 25 اردیبهشت ماه نشست بصیرتی فرمانده واحدهای پیشگام شهرستان اراک در حسینیه ساختمان شهید چمران ارک برگزار شد.
 • 19/ارد/1396 - 12:13
  به گزارش مرکزی بیست، یادواره شهدای مدافع حرم شهرستان اراک در گلزار شهدا و در کنار قبور شهیدان مدافع حرم این شهرستان برگزار شد. در این مراسم که با همت حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده 4 اراک برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان، با شهدای مدافع حرم تجدید عهد و میثاق شد.
 • 19/ارد/1396 - 10:14
  به گزارش مرکزی بیست، تمرین عملی درس دفاعی دانش آموزان پسر شهرستان اراک در تاریخ 18 اردیبهشت در مرکز آموزش این شهرستان برگزار شد. در این تمرین دانش آموزان با حضور در میدان تیر به صورت عملی درس آمادگی دفاعی خود را آموزش دیدند.
 • 8/اسف/1395 - 10:19
  مرحله اول مسابقات استانی فوتسال بسیج دانش آموزی استان مرکزی با شرکت 5 تیم از شهرستان های اراک، کمیجان، زرندیه، دلیجان و آشتیان در روز جمعه مورخ 6اسفند 96 به میزبانی بسیج دانش آموزی استان مرکزی برگزار گردید.
  در فینال این دوره از مسابقات تیم شهید فهمیده ناحیه یک اراک در خانه خود با نتیجه 1-3 مقلوب تیم بسیج دانش آموزی کمیجان شد.
 • 1/اسف/1395 - 10:39

  به گزارش مرکزی بیست، آزمون مسابقه علمی واحدهای مقاومت بسیج دانش آموزی امیدان،پویندگان و پیشگامان استعداد حدود 8000 نفر از دانش آموزان خواهر و برادر در مورخ 28 و 29 بهمن ماه در واحد مقاومت بسیج دانش آموزی استان مرکزی برگزار گردید.

صفحه‌ها