آرشیو تازه ترین اخبار

 • 4/مرد/1396 - 15:36
  به گزارش مرکزی بیست، صبح امروز مسئول بسیج دانش آموزی سپاه روح ا... و فرمانده سپاه ناحیه اراک از اردوی طرح هجرت 3 بسیج دانش آموزی حوزه شهید فهمیده 3 اراک بازدید کردند. در این اردو که در مدرسه پسرانه علینقیان واقع در خیابان سید الشهدای اراک در حال برگزاری است، بیش از 40 دانش آموز مشغول به فعالیت هستند.
 • 2/مرد/1396 - 10:24
  به گزارش مرکزی بیست اردوی طرح هجرت 3 بسیج دانش آموزی حوزه شهید فهمیده دلیجان با حضور دانش آموزان بسیجی شهرستان دلیجان آغاز شد. در این اردو دانش آموزان با رنگ آمیزی آموزشگاه ریحانه کار خود را شروع کردند.
 • 1/مرد/1396 - 15:28
  به گزارش مرکزی بیست، مهدی حبیبی مسئول بسیج سازندگی سازمان بسیج دانش آموزی سپاه روح ا... صبح امروز از اردوی طرح هجرت 3 حوزه شهید فهمیده 3 اراک بازدید کرد. در این اردو دانش آموزان بسیجی در قالب های حیات پویا و طرح هجرت 3 به رنگ آمیزی حیاط و کلاس های مدرسه حاج علینقیان واقع در خیابان سید الشهدای اراک پرداختند. در این طرح دانش آموزان علاوه بر رنگ آمیزی کلاس ها در کلاس های ورزشی و احکام نیز شرکت کردند.
 • 31/تير/1396 - 16:06
  به گزارش مرکزی بیست، دوره یاوران ولایت 96 دانش آموزان بسیجی استان مرکزی در مشهد مقدس و در مسجدو حسینیه کرامت برگزار می شود. برای آشنایی دانش آموزان با این مکان در زیر خلاصه ای از تاریخچه این مسجد آورده شده است.
 • 31/تير/1396 - 15:44
  به گزارش مرکزی بیست، به اعلام سرهنگ امینی مسئول بسیج دانش آموزی سپاه روح ا... دوره یاوران ولایت سال 96 در مشهد مقدس برگزار می شود. امینی در گفتگو با خبرنگار مرکزی بیست گفت: بنا به پیشنهاد اعضای کمیته بسیج دانش آموزی استان و نظر سنجی های انجام شده تصمیم گرفته شد دوران یاوران ولایت امسال در کنار جوار ملکوتی امام رضا (ع) برگزار شود تا علاوه بر آموزش های دوره دانش آموزان از فضای معنوی حرم مطهر نیز استفاده نمایند.
 • 28/تير/1396 - 15:07
  به گزارش مرکزی بیست، جلسه شورای قشر سازمان بسیج دانش آموزی سپاه روح ا... با حضور سرهنگ امینی مسئول بسیج دانش آموزی سپاه روح ا...، خانم فرجی مسئول واحد خواهران بسیج دانش آموزی و دانش آموزان بسیجی عضو شورای قشر برگزار شد. در این جلسه اعضای شورای قشر طی یک رای گیری، خانم زهرا فرامرزی را به طور مجدد برای بار دوم به عنوان رئیس شورای قشر بسیج دانش آموزی استان انتخاب کردند. همچنین محمد قادری به عنوان نائب رئیس شورای قشر انتخاب شد.
  در این جلسه دانش آموزان اعضای شورای قشر ضمن بیان مشکلات موجود به بیان موضوعات مهم فرهنگی و مورد نیاز مدارس و دانش آموزان استان پرداختند.
 • 27/تير/1396 - 16:43
  به گزارش مرکزی بیست، صبح روز سه شنبه 27 تیرماه مراسم افتتاحیه طرح هجرت 3 بسیج دانش آموزی اراک با حضور مسئولین بسیج دانش آموزی، معاون متوسطه اداره آموزش و پرورش استان و دانش آموزان و خانواده هایشان در سالن کانون بسیج اراک برگزار شد. در این مراسم سرهنگ امینی مسئول بسیج دانش آموزی استان مرکزی ضمن تشکر از حوزه های شهید فهمیده 1، 2، 3 و 4 ارک به خاطر برگزاری این مراسم، از اداره آموزش و پرورش استان نیز بخاطر همکاری هایی که در برنامه های مختلف با بسیج دانش آموزی داشته است تشکر و تقدیر کرد. 
 • 27/تير/1396 - 09:18

 • 26/تير/1396 - 19:18
  به گزارش مرکزی بیست، جلسه توجیهی برنامه های سال 96 بسیج دانش آموزی استان مرکزی صبح روز دوشنبه 26 تیرماه با حضور مسئولین بسیج دانش آموزی استان، فرماندهان حوزه ها، مربیان صالحین و مربیان درس دفاعی برگزار شد. سرهنگ امینی مسئولین بسیج دانش آموزی استان مرکزی در این برنامه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و زحمات فرماندهان حوزه ها گفت: در سال گذشته برنامه های و تلاش های خوبی در بسیج دانش آموزی انجام شد و ما شاهد نتایج خوبی در بین قشر دانش آموزان هستیم و به همین خاطر از زحمات مسئولین بسیج دانش آموزی در حوزه ها تقدیر و تشکر می کنیم.
 • 25/تير/1396 - 20:01
  به گزارش مرکزی بیست، صبح روز یکشنبه 25 تیرماه مسئول بسیج دانش آموزی استان مرکزی از اردوی طرح هجرت 3 دانش آموزی کوثر خمین بازدید کرد. در این اردو که با همکاری حوزه بسیج دانش آموزی خواهران ناحیه خمین و آموزش و پرورش شهرستان خمین در حال برگزاری می باشد دانش آموزان در کارگاهی به تهیه لباس های فرم مدرسه برای دانش آموزان نیازمند مشغول هستند.
 • 20/تير/1396 - 09:04
  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «اگر زنها با قرآن مأنوس بشوند، بسیاری از مشکلات جامعه حل خواهد شد؛ چون انسانهای نسل بعد در دامن زن پرورش پیدا میکند و زنِ آشنای با قرآن و مأنوس با قرآن و متفاهم با مفاهیم قرآن، خیلی میتواند در تربیت فرزند تأثیراتی داشته باشد» 
 • 18/تير/1396 - 13:11
  سم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم‌ 
 • 10/تير/1396 - 14:47
  به گزارش مرکزی بیست، صبح روز شنبه 10 تیر ماه جلسه کمیسیون جذب و سازماندهی سازمان بسیج دانش آموزی با حضور فرماندهی سپاه روح الله برگزار شد. این جلسه که با حضور سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله، محمد تقی امینی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی و مسئولین نیروی انسانی بسیج سپاه روح الله برگزار شد، مهمترین موضوعات مربوط به جذب و تبدیل عضویت در بسیج دانش آموزی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 • 8/تير/1396 - 12:06

 • 8/تير/1396 - 08:46
   
  برادر بزرگوار جناب آقای صابر ماهانی
  مسئول محترم سازمان بسیج دانش آموزی کشور
  درگذشت والده گرامیتان را خدمت شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می کنیم و از خداوند یکتا رفع درجات آن بزرگوار در بهشت أعلا و مزید فضل و رحمت پروردگار بی همتا برایشان و طول عمر بازمانگان آن مرحوم  همراه با سلامتی و حسن عاقبت شان خواهانیم.
   
  از طرف مسئول و همکاران سازمان بسیج دانش آموزی استان مرکزی
 • 7/تير/1396 - 10:29
 • 4/تير/1396 - 12:21
  به گزارش مرکزی بیست، صبح روز یکشنبه چهارم خرداد جلسه طرح هجرت 3 بسیج دانش آموزی استان مرکزی در دفتر جانشین تخصصی بسیج سپاه روح الله برگزار شد. در این جلسه که با حضور سرهنگ غلامرضا کریمی جانشین تخصصی بسیج و مسئول بسیج دانش آموزی استان و معاونت های دیگر سپاه روح الله برگزار شد، برنامه ها و پیشنهاداتی در جهت بالا بردن کیفیت این دوره و با شکوه تر برگزار شدن آن از طرف حاضرین ارائه شد.
 • 3/تير/1396 - 09:17
  به گزارش مرکزی بیست، روز جمعه دوم تیر ماه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم انقلابی اراک در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به خیابان ها آمدند و جنایات اشغالگر قدس را محکوم کردند.
  در این راهپیمایی نوجوانان و دانش آموزان بسیجی نیز همراه پدران و مادران خود در این راهپیمایی شرکت کرده و از کودکان بی دفاع و مظلوم فلسطین، یمن و سوریه اعلام حمایت کردند. این دانش آموزان با در دست داشتن پلاکاردها و شعارهایی اعلام کردند که کودکان فلسطین تنها نیستند و دانش آموزان بسیجی و انقلابی اراک تا آزاد سازی کامل سرزمین فلسطین از چنگال رژیم غاصب قدس، از آن ها حمایت خواهند کرد.
 • 1/تير/1396 - 10:56
  "روز قدس یک روز جهانی است. روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابلة مستضعفین با مستکبرین است. روز مقابلة ملتها … در مقابل ابرقدرتهاست… روز قدس روز اسلام است. روز قدس روزی است که اسلام را باید احیا کرد و احیا کرد… روز قدس روزی است که باید به همة ابرقدرتها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطرة شما، به واسطة عمال خبیث شما، واقع نخواهد شد. روز قدس، روز حیات اسلام است.”
                                                                                                                                                                                                                                  حضرت امام خمینی(ره)
 • 29/خرد/1396 - 14:20
  حسین مولوی، معلم معارف دبیرستان امام علی علیه السلام اراک: به لطف خداوند بدون حمایت ادارات و سازمان ها پویش کتابخوانی با حضور 250 نفر از دانش آموزان انجام و  750 کتاب در سال تحصیلی جاری مورد مطالعه قرار گرفت.

صفحه‌ها